Sunday , June 16 2019

Gjiko kthehet në studio i buzëqeshur para lansimit të hiteve

Hip hop superylli, Gjiko, është rikthyer në studio.

Në fakt, studio është shtëpia e tij, e në RedBox reperi është shfaqur për projekte të reja.

Ai ka gati disa projekte, përfshirë bashkëpunime që pritet të jenë hite të skenës muzikore.

Reperi u duk i buzëqeshur në postimin e tij në rrjetin social Instagram.

Gjiko kështu kthehet në punë për këngë të reja.

Ndodh kjo pasi ishte në muajin e mjaltit me bashkëshorten e tij, Elita Rudi.

Çifti u martuan në një ceremoni private martesore në mesin e miqve dhe familjarëve.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *