Monday , January 25 2021

Furtunë në Ksamil, deti “mbyt” plazhistët

Reshjet e shiut dhe era e fortë ka përfshirë për disa minuta plazhet e Ksamilit.

Mësohet se dallgët e detit kanë mbërritur në radhët e para të zhezlongëve duke shqetësuar plazhistët.

Për më tepër, mund të ndiqni pamjet e mëposhtme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *