Friday , April 23 2021

Flori Mumajesi shpallet personazhi i vitit, i heq vetes çmimin: Elvis Naçi meritonte të ishte fitues

Revista Class këtë vit ka shpallur si më të votuarin për këtë titull këngëtarin e njohur Flori Mumajesi përcjell Fakte.

Me anë të një Instastory në profilin e tij, Flori ka falenderuar votuesit por çmimin e tij ka shkruar se e meritonte Elvis Naçi.

Ai ka shkruar: Personalisht për mua ka vetëm një emër i cili e meritonte të ishte i nominuar dhe fitues nga të gjitha portalet dhe mediat, Elvis Naçi.”/Fakte

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *