Wednesday , October 23 2019

Ferhan Hasani-Buba “mbret” në kupën e mbretit

Ish kapiteni i Shkëndijës së Tetovës Ferhan Hasani shkëlqeu edhe sot në ndeshjen e kupës së mbretit në Arabinë Saudite ku  ekipi i tij Al Raed mundi ekipin e Arar me rezultat 5:1 (1:1) shkruan Fakte.

Golashënues i dyfisht ishte “Buba” në minutat e 65 dhe 76, me çka i fundosi shpresat e ekipit kundërshtar./Fakte

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *