Thursday , December 13 2018

Eskalon situata në TCH: Sharje, ofendime mes Azirit dhe Grubit

Ka eskaliar debati në emisionin debativ “Top Show” në TCH, pasi ka shpërthyer një valë ofendimesh mes nënkryetarit të ASH-së, Ilmi Aziri dhe deputetit të BDI-së, Artan Grubi, shkruan Fakte. Aziri ka akuzuar Grubin se në ditën e incidentit në Kuvend ai është përqafuar me djalin e Sasho Mijallkovit. Grubi e ka përgënjeshtruar këtë duke thënë se i vjen turp që është pjesë e një paneli me debat kaq të ulët.

”Ti a e sheh veten në pasqyrë? Je për turp!” – iu ka drejtur Grubi Azirit i cili ia ka kthyer se vetë Grubi ishte për turp./FAKTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.