Sunday , March 24 2019

Enis Bardhi shënon dy super-gola për dy minuta (Video)

Enis Bardhi ka shënuar dy supergola në ndeshjen ndaj Athletico Bilbaos.
Mesfushori shqiptar që mbron ngjyrat e Maqedonisë, ka shënuar dy gola të shpejtë për ta kaluar skuadrën e tij, Levante në epërsi 2 me 1 ndaj Bilbaos.

Dy golat Bardhi i shënoi nga gjuajtja e lirë. Së pari në minutën e 43’të dhe së dyti në të 45’ën.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *