Thursday , June 24 2021

Elvana nuk ndalet, pranë Beyonces

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Elvana Gjata ka treguar se ajo mbrëmjen e djeshme ka mundur të përjetojë nga afër koncertin e ikonës së muzikës pop, Beyonce, e cila po udhëton botën për turin e saj “Formation”.

Nga arena “Esprit”, Elvana Gjataka fotografuar ekranin e madh Led ku shfaqet Beyonce dhe ka ndarë ndjesitë për artisten ekonsideruar si “Mbretëreshë” e muzikës pop:”Respekt për punën, mesazhin tënd..
Një ndër artistët më frymëzuese..”, ka shkruar ajo në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *