Wednesday , July 28 2021

Edi Rama uron “popullin vëlla turk” dhe Presidentin Erdogan

Kryeministri shqiptar Edi Rama para pak çastesh ka uruar, siç shprehet, popullin vëllazëror turk dhe presodentin Erdogan pas një nate të vështirë, transmeton Fakte. Ai në urim shprehet:

I lumtur per popullin vella te Turqise dhe mikun e çmuar Presidentin Erdogan per daljen me sukses te plote nga nje nate tejet e veshtire!”- është deklaruar Rama./FAKTE.Net

Screenshot_2016-07-16-09-55-23-1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *