Tuesday , April 20 2021

Dy të lënduar në aksident në rrugën Kërçovë – Strugë

Dy persona janë lënduar në aksident rrugor që ka ndodhur para pak çastesh në rrugën rajonale Kërçovë – Strugë, raporton Fakte. Dy vetura me targa vendore janë përplasur balë më ballë  si pasojë e shpejtësisë së papërshtatur, me çka dy persana janë lënduar dhe të njejtit janë dërguar në spital për kurim.

Komunikacioni vazhdon të jetë i bllokuar në të dy drejtimet e qarkullimit./FAKTE.Net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *