Wednesday , July 17 2019

Dua pagoi 15 mijë euro për vilën super luksoze në Turqi, në dispozicion helikopter privat

Edhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa po vazhdon turneun e saj nëpër botë.

Natën e kaluar ishte para publikut turk ndërsa thuhet se krijoi një atmosferë madhështore, transmeton lajmi.net

Mirëpo mediat turke kanë shkruar edhe për qëndrimin e saj atje dhe shumën e parave që ka shpenzuar për vilën super luksoze, në Antalia.

Sipas tyre qëndrimin i saj vetëm për një natë aty i ka kushtuar 15 mijë euro ndërsa e ka pasur në dispozicion për 24 orë një helikopter privat gjatë tre ditëve dhe se për një orë shfrytëzimi ka paguar rreth 400 euro.

Kujtojmë se Dua ishte poashtu në Budapest për të performuar dhe duhet theksuar se e pranishme ishte edhe para publikur kosovar në Prishtinë në kuadër të festivalit tre ditor ‘Sunny Hill’.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *