Tuesday , March 19 2019

Ditëlindja e Kylie Jenner: Modelja e njohur dërgohet në spital

Festa e ditëlindjes së Kylie Jenner nuk shkoi mirë për dikë.

Modelja australiane, Tammy Hembrow, është parë duke u transportuar me ambulancë, të enjten në Los Angeles.

Hembroë është mike e mirë me familjen e famshme Kardashian-Jenner.

Bukuroshja e cila është nënë e dy fëmijëve u trajtua në spital dhe thuhet se më pas u lirua pasi gjendja e saj u përmirësua.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *