Saturday , July 24 2021

Del në Youtube kënga zyrtare e Botërorit kënduar nga Era Istrefi (Video)

Kënga zyrtare e Kupës së Botës Rusia 2018, e cila do të interpretohet nga këngëtarja kosovare Era Istrefi në një duet me Will Smith dhe Nicky Jam, tani është publikuar edhe në Youtube, përcjell Fakte.

Kënga është prodhuar nga Diplo, producenti amerikan që i ka realizuar hitet “Lean On” dhe “Cold Water” me grupin e tij Major Lazer.

Kënga zyrtare e Kupës së Botës do të interpretohet në ceremoninë hapëse të turneut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *