Friday , February 26 2021

Çifti që humbi jetën në Velipojë 12 ditë para dasmës

Çifti që shihni në foto humbi jetën në aksidentin tragjik që ndodhi ditën e djeshme  pranë hidroforit në Velipojë, në një rrugë  të rrezikshme ku mungonte sinjalistika, transmeton Fakte

Besmir Kola dhe Artenisa Peraj kishin vendosur që më datë 14 gusht të martoheshin.

Të dy kishin qenë në një klub nate, së bashku me dy miq italianë kur ndodhi ngjarja.

Policia tha dje se viktimat kanë humbur jetën si pasojë e mbytjes, pasi nuk kanë mundur dot të dalin nga mjeti kur ai ka përfunduar në kanal./Telegrafi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *