Sunday , May 19 2019

Bytyqi: Kosova dhe Shqipëria s’do të ketë asnjë taksë

Shumë shpejt mes Kosovës dhe Shqipërisë nuk do të ketë asnjë taksë.
Këtë e ka bërë të ditur ministri i Arsimit i Kosovës, Shyqiri Bytyqi, përcjell lajmi.net.“Pas shumë diskutimeve, shumë shpejt mes Kosovës e Shqipërisë nuk do të ketë asnjë taksë! Urime!”, ka shkruar Bytyqi në Facebook.Këtë informacion ministri kosovar e ka shoqëruar me një fotografi, në të cilën shihen kryeministri shqiptar, Edi Rama dhe disa ministra të tij, si dhe zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, dhe ministrat Shyqiri Bytyqi, Endrit Shala, Skender Reçica dhe Dardan Gashi.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *