Tuesday , March 26 2019

Breshër i madh në rrethinën e Rahovecit (Foto)

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar në Kosovë të mbizotërojë mot i ndryshueshëm këtë javë, një gjë e tillë po realizohet. Kësisoj, në rrethinë të qytetit të Rahovecit, saktësisht në fshatin Sapniq ka filluar që të bie shi me erëra të forta.

Një lexues ka dërguar fotografi ku shihet se toka është mbuluar me të bardhë, si pasojë e breshrit që ka rënë në këtë pjesë të Kosovës.

Kujtojmë, se Policia çdo herë apelon tek ngasësit e veturave në komunikacion  që të rrisin kujdesin e tyre pasi që kushtet atmosferike e vështirsojnë tejet  shumë komunikacionin dhe me këtë rast mos të vihet deri te aksidentet sidomos ato me fatalitet./Indeksonline/

Më poshtë shikoni disa pamje:

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *