Monday , January 21 2019

Bit Pazar: Godet me motor 63 vjeçaren dhe ik nga vendi i ngjarjes

Një grua 63 vjeçare është goditur nga një motoçikletë në afërsi të Bit Pazarit me çka ka marë lëndime të rënda trupore.Motoçiklisti nuk ka ndaluar të shohë gruan e lënduar dhe ka ikur nga fatkeqësia, përcjell Fakte.

Policia njoftoi se dje rreth orës 13:26 të punësuar në Spitalin e Qytetit “Shën Naum Ohridski” kanë denoncuar se tek ta është sjellur një grua V.K (63) nga fshati Kuçevishtë me lëndim të rënda trupore, të cilat i ka marë nga goditja e një motoçiklete në afërsi të Bit Pazarit.

Po ndërmeren masa për gjetjen e autorit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *