Friday , May 24 2019

BDI kërkon përgjegjësi për ikjen e Gruevskit në Hungari

Deputeti i BDI-së Artan Grubi ka deklaruar se kjo parti kërkon përgjegjësi për ikjen e Nikolla Gruevskit në Budapest, shkruan Fakte. Ai ka thënë se askush nuk mund të vihet mbi ligjin dhe t’i ik përgjegjësisë për fajin e tij.

”Të gjithë qytetarë edijnë se Gruevski nuk ka mundur ta teleportojë veten në Budapest. Dikush duhet të bartë përgjegjësinë për këtë dështim” – ka qenë i prerë Grubi./FAKTE

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *