BDI e Çairit vizitë në Straçincë në orët e vona (foto)

Pas vozitës së Nikolla Gruevskit dhe funksionarëve të VMRO-së në vendbanimet shqiptare të vërshuara, funksionarë të BDI-së nga Çairi me në krye Izet Mexhitin kanë vizituar këtë fshat, raportojnë portalet pro-qeveritare, shkruan Fakte. Në delegacion, nga fotot e publikuara, mund të shihen Izet Mexhiti, Besim Koka dhe të tjerë.

Gjithashtu në fotografi shihet edhe sulmuesi “i famshëm” në icidentin e para disa ditësh kir grushtoi një maqedonas që i drejtoheshte Nikolla Gruevskit, Hajredin Sulis./FAKTE.Net

Screenshot_2016-08-14-00-06-03-1 Screenshot_2016-08-14-00-06-53-1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *