Tuesday , June 22 2021

Basha, Rama, Meta takohen sot. Ja detajet

Takimi i shumëpërforlur me Edi Ramës dhe Lulzim Bashës i kërkuar nga ambasadori amerikan Donald Lu do të mbahet sot, transmeton Fakte.

Në këtë takim do të jetë i pranishëm edhe lideri i LSI Ilir Meta. Mësohet nga burimet të sigurta se takimi mes tre politikanëve kryesorë në vend dhe dy ambasadorëve Lu dhe Vlahutin mbahet sot në orën 16:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *