Tuesday , June 22 2021

Arben Taravari deklarohet pas takimit me LSDM-në (VIDEO)

Ishte takim konstruktiv mes dy partive, me këto fjalë Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët doli para gazetarëve pas takimit me LSDM-në.

15.10 – Radmila Sheqerinska, Oliver Spasovski dhe Renata Deskovska nga Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë kanë ardhur në takim.

15.00- Arben Taravari, Agon Ferati dhe Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët kanë arritur në hotelin “Aleksandar Palace” në Shkup. Gazetari i Portalb.mk njofton se në çdo çast pritet të arrijnë edhe anëtarët e LSDM-së.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *