Tuesday , June 22 2021

Aksidenti në Cërrik, humb jetën 20-vjeçarja

Një vajzë 20-vjeccare humbi jetën për shkak të një aksidenti që ndodhi pak minuta më parë në aksin Cërrik-Gostimë në qarkun e Elbasanit.

Fillimisht u bë me dije se nga aksidenti ishin plagosur pesë persona, ndërkohë që mësohet se 20-vjeccarja me inicialet K.H nuk mundi t’i shpëtonte plahgëve.

Aksidenti fatal u shkaktua nga përplasja e dy mjeteve, njëri tip “Volksëagen” me targa AA 015 MR dhe tjetri tip “Ford” me targa AA 123 BE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *