Wednesday , June 23 2021

Aksident në Gostivar, humbin jetën dy persona

Në një përplasje direkte me mes dy makinave, njëra “Mercedes” me targa të Malit të Zi dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit jetën kanë humbur dy persona, njëri me inicialet Gj.S në moshë 61-vjeçare dhe bashkudhëtarja A.S e lindur në vitin 1988. Të dy personat që kanë humbur jetën kanë qenë në makinën ‘Opel Astra”, ndërsa udhëtari N.S nga Kërçova me lëndime është dërguar në Qendrën medicinave në Gostivar.

Në Stacionin Policor është ndaluar shoferi i “Mercedesit” me targa të Malit të Zi, banorë i fshatit Raotincë të Tetovës.

Nga MPB informojnë se hetimi është duke u zhvilluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *