Monday , April 19 2021

Aksident i rëndë në dalje të Gostivarit, afër Strazhës

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në afërsi të Strazhës, raporton SHENJA.

Sipas informacioneve një furgon ka goditur një makinë të zjarrfikësve. Policia është në teren dhe po drejton komunikacionin.

Nuk ka informacione sa persona janë të lënduar. Pritet që policia të del me njoftim zyrtarë në lidhje me aksidentit.

Ndërkaq nga Lidhja Automoto e Maqedonisë kanë njoftuar se komunikacionin për shkak të aksidentit po zhvillohet me një korsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *