Sunday , April 18 2021

Aksident i frikshëm në New Jersey, përplasen dy autobusë (Video)

Dy autobusa janë përplasur kokë më kokë në New Jersey, duke shkaktuar 1 viktimë dhe shumë të plagosur, transmeton Fakte. Një video nga vendi i ngjarjes tregon një autobus të përplasur për një autobus tjetër në një nga rrugët e Newark, New Jersey. Si pasojë 1 person humbi jetën, kurse 19 pasagjerë u plagosën. Siç shkruajnë mediat e huaja të gjithë pasagjerët janë evakuuar nga autobusët. Po sipas mediave të huaja, së paku 19 pasagjere u plagosën. Autoritetet po punojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *