Wednesday , July 17 2019

Adelina Tahiri në darkë me Sasho Mijalkov (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri pas kurorzimit dhe lindjen së djalit me afaristin dhe avokatin maqedonas, Serjozha Markov, i cili është vëlla i bashkëshortes së zëdhënësit të VMNRO-DPMNE-së, Ivo Kotevski shihet në darkë edhe me Sasho Mijalkov.

Në llogarin e saj në Instagram ajo ka postuar një fotografi duke festuar ditëlindjen e Sashos sëbashku me burrin e saj./Koha.mk

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *