Tuesday , July 16 2019

5 futbollistë të Shkëndijës ftohen te Shqipëria U19

Në konferencën e sotme për shtyp, trajneri i Kombëtares U-19, Nevil Dede, ka publikuar listën e futbollistëve të tij.
Kombëtarja U-19 do të zhvillojë një minifazë stërvitore, të kombinuar me disa ndeshje miqësore gjatë grumbullimit në kompleksin “Tropikal”, në Durrës, percjell Fakte.
Sa i përket listës së Kombëtares U-19, me trajner Nevil Dede, bie në sy prania e pesë lojtarëve nga Shkëndija e Tetovës.

Mbrojtësit: Neshat Murati, Amir Rexhepi, Imran Fetai dhe mesfushorët Atdhe Mazari dhe Ron Sinani.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *