Friday , February 26 2021

Nis puna për ndërtimin e stadiumit të Kukësit/ Rama: Një selam për ata që nuk pushuan së shari!

Kryeministri Edi Rama, para disa ditësh publikoi projektin e aeroportit të Kukësit, për të cilin tha se për një vit do të jetë gati për fluturime. Sot Rama sërish ka publikuar një tjetër projekt në Kukës dhe bëhet fjalë për stadiumin “Zeqir Ymeri”.

Nis puna për ndërtimin e stadiumit të Kukësit/ Rama:

Nga pamjet e publikuara, shihet se puna ka nisur dhe Rama u ka çuar selam të gjithë atyre që nuk e besuan dhe thanë se projekti është një mashtrim 3D./E.B-dritare.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *