Saturday , January 23 2021

Edi Rama uron Kosovën me të zbardhur agimi i ditës së saj

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar Kosovën në 12 vjetorin e pavarësisë.

“Urime ditën e bekuat të Pavarësisë së Kosovës të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen dhe i përjetshëm qoftë kujtimi i atyre që dhanë jetën për këtë ditë”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Facebook me të zbardhur agimi, transmeton Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *