Saturday , January 23 2021

Haradinaj n’maje të Bajgorës


Ramush Haradinaj ka vendosur që ditën e sotme ta kalojë duke shijuar bukuritë natyrore të Kosovës.

Ai bashkë me bashkëshorten, Anitën, dhe fëmijët e tij janë ngjitur në majën e Shalës së Bajgorës.

Image may contain: one or more people, people standing, sky, ocean, outdoor, nature and water

Këtë e bëri të ditur vetë ish-kryeministri, përmes postimit të disa fotografive në Facebook.

Fotot i publikoi me mbishkrimin “Sot, ngjitëm Majën e Mprehtë në Shalë të Bajgorës. Falemnderit për mikpritjen Bekim Shyti”.

Image may contain: 23 people, people standing and outdoor
Image may contain: 2 people, people standing, snow, outdoor and nature

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *