Wednesday , January 27 2021

Shkup: Grabitje e armatosur në kazino, grabitësit vrasin dy të rinj

Persona të armatisur dhe të maskuar mëngjesin e sotshëm kanë grabitur një kazino në afërsi të Shkupit, në rrugën drejtë Kosovës, shkruajnë mediat lokale, përcjell Fakte. Sipas informacioneve të para, nga sulmi kanë ngelur të vdekur dy djemë të rinj, V.H. (22) dhe B.N.(20) nga fsh.Krushopek i angazhuar si sigurim në kazino.

Organet e rendit janë në vendngjarje dhe po ndërmarrin masat e duhura./FAKTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *