Tuesday , January 26 2021

VIDEO/ Memedi: Sela dhe Gashi janë kalamaj

“Kalamaj”, këtë nofkë ua vendosi mbrëmë kreu i Rilindjes Demokratike Kombëtare, Vesel Memedi, në Click Plus, Ziadin Selës, kryetarit të Aleancës për Shqiptarët dhe Afrim Gashit, kryetarit të Alternativës, raporton TV21.

Ai tha se dy liderët e lartëpërmendur nuk mund ta eliminojnë nga skena kreun e Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçin sepse sipas Memedit, PDSH-ja është partia më e vjetër në vend dhe sipas tij Thaçi ka përvojë politike shumë të madhe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *