Tuesday , January 26 2021

Pas Distrias dhe Laurës edhe Gjakova fiton, mposht Florianan me Ippon

Nora Gjakova ka arritur ta mposht Alexandra-Larisa Florianan.

Gjakova ka mposhtur Florianan me Ippon, transmeton Koha.net. 09:06

Laura Fazliu mposht turken Minel Akdeniz

Xhudistja Laura Fazliu ka arritur që ta mposht turken Minel Akdeniz.

Fazliu mposhti Akdenizin me pikë, transmeton Koha.net.

Laura Fazliu në ndeshjen e ardhshme do të ndeshet me koreanen jugore Jan Hee Ju.

Image

 09:03

Distria mposht algjerianen Aissahine

Distria Krasniqi ka arritur që ta mposht algjerianen Faiza Aissahnine.

Krasniqi ka mposhtur Aissahinen me pikë, transmeton Koha.net.

Distria Krasniqi së bashku me Laura Fazliu e Nora Gjakovën është duke marr pjesë në Grand Slamin e Parisit.

Majlinda Kelmendi ka vendosur që të mos marrë pjesë në këtë garë.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *