Monday , January 25 2021

Kush janë dy mësuesit që humbën jetën në Memaliaj! (Foto)

Një aksident me pasojë vdekjen e dy personave ndodhi sot në Memaliaj. Ndërkohë mësohet se në këtë aksident humbën jetën 2 mësuesit, Leonard Sako dhe Ornida Hoxha, 38 vjeçe.

Ata ishin duke udhëtuar me makinë, kur mjeti ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin kullues, në krah të rrugës nacionale Memaliaj-Tiranë./K.C/dritare.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *