Friday , December 6 2019

‘Luftë’ në Dibër, sherr në bulevard dhe në spital, 6 të plagosur rëndë

Një luftë e vërtetë është zhvilluar mbrëmjen e së enjtes në Dibër pas një konflikti masiv mes dy grupeve.

Nga sherri masiv që ka ndodhur në qendër të qytetit të Peshkopisë, raportohet se kanë mbetur të plagosur rëndë gjashtë persona.

Të lënduarit ndodhen në spital, ndërsa raportohet se dhunë ka patur edhe në ambientet e spitalit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *