Tuesday , April 7 2020

Digjet një Mercedes në Prishtinë

Dje në Prishtinë është kapluar nga zjarri një veturë Mercedes e cila ishte e parkuar.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se për shkaqe të panjohura është përfshirë nga zjarri vetura e tij Mercedes e cila ishte e parkuar”, thuhet në raportin 24 orësh.

Njësiti i zjarrfikësve, me të marrë informatën ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka lokalizuar zjarrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *