Friday , April 23 2021

Neymar i dërgon mesazhe Suarezit pas humbjes së penalltisë dhe eliminimit të Uruguait

Luis Suarez ishte figura tragjike në eliminimin e Uruguajit nga Kupa e Amerikës.

Sulmuesi 32 vjeçar humbi penalltinë kundër Perusë, dhe kjo bëri që kombëtarja e Suarez të eliminohej në çerekfinale, percjell Fakte.

Sulmuesi u pa shumë i emocionuar madje nuk mund të mbante lotët pas ndeshjes.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, braziliani Neymar i ka dal në mbështetje.

” Ngritu… je i madh vëlla. Të dua shoku im” shkruan Neymar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *